HINNASULA!
 
Eesti astroloogia almanahh koondab hetke astroloogiavaldkonna tipptaset Eestis. Esimeses numbris jagavad oma uurimuste tulemusi ja vaateid Peeter Tammela, Abhirama, Valor, Taimi Uuesoo, Triin Tobber ja Tiina Varatalu. 
 
Pehmete kaantega A5 formaadis trükisel on 40 lehekülge ja see esitab kuut artiklit. Hind koos postitusega 7.60.  Instituudis kohapeal Almanahhe osta ei saa, välja arvatud õpilased ja seminaridel osalejad!
 
ISSN 2346-6537
 
Kaasautoritele:
 
Almanahh võiks olla aastaraamat, aga seda me täna veel kindlalt ei luba. Selleks peab meil igas detsembrikuus olema võimalik valida artikleid hulga viimase aasta jooksul ilmunud astroloogia-alaste originaalkirjutiste hulgast. Esimese almanahhi jaoks oleme hõlmanud käsitlusi ka pikemast perioodist sooviga väljendada kõige paremini selle teadmuse iseloomu, mida meie väljaanne avaldab.
 
Esmajärjekorras on eelistatud empiirilised uurimused ja nende põhjal tehtud kokkuvõtted. Kindlasti ootame Eestiga seotud süvakäsitlusi, samuti astroloogidest praktikute kogemusi, mis aitavad mõista astroloogia erinevate põhimõtete rakendamist ja avavad tehnikate tagamaid. Eriti teretulnud on tutvustused ja analüüsid suundade ja valdkondade kohta, millest seni eestikeelses kirjanduses ülevaade puudub.
 
Oleme avatud ka sellisele uuele, mis mateerias alles vormi võtmas, et valgustada vähehaaval üheskoos seni tumedat ala.
 
Kaastöid ootame aadressil almanahh [ätt] astroloogiainstituut.ee
 
Tellimiseks täida allpool toodud väljad. Kui soovid mitut eksemplari, kirjuta see sõnumisse.