LEKTORID


 

Taimi Uuesoo on süvenenud astroloogiasse 1991. aastast. Kutsetööks kujunes astroloogia 17 aastat tagasi seoses kolmanda lapse sünniga. Individuaalkonsultatsioone  teinud 1993 aastast alates, esimesed algajate kursused korraldas 1994. aastal, 1997. aastast on astroloogia õpetaja Tallinna Rahvaülikoolis. Ta on Eesti Astroloogide Liidu asutajaliige.

Autoriteete astroloogias on palju: Stephen Arroyo, Donna Cunningham, Marion March, Joan McEvers, Dane Rudhyar jpt. Eestist peab olulisteks suunanäitajateks Andres Klemetit (kelle kursustel ka osalenud), Edda Pauksonit ja Svea Degerholmi. Õppinud kõigilt teisteltki.

Taimi Uuesoo on lõpetanud Tallinna Polütehnilise Instituudi 1980. aastal, lisaks õppinud rootsi keelt, preventiivset meditisiini, tervisekasvatust ja -nõustamist ning psühholoogiat. Enne 1996. aastat oli põhitöö seotud rootsi keele õpetamise ja tõlkimisega.

 

Triin Tobber on astroloogiaga tegelenud alates 1995. aastast ja astroloogilisi konsultatsioone teinud üle kümne aasta. Õpinguid alustas ta Suurbritannia koolis Mayo School of Astrology (2002-2003) ja jätkas Austraalia koolis Canopus Academy of Astrology (2004-2009), mille lõpetas kiituse ja astroloogia õpetaja kvalifikatsiooniga. 2012.aastal ilmus tema kirjutatud raamat “Sünnikaardi saladused”.

Pedagoogilist haridust on Triin omandanud nii Eestis kui Suurbritannias ja töötanud inglise keele õpetajana alates 1991. aastast. Triin on tõlkinud mitmeid spirituaalse sisuga raamatuid ja filme. 

 

Katrin Kull on tegelenud astroloogia õppimisega järjepidevalt alates 2005. aastast. Ta on saanud oma teadmised tunnustatud autorite raamatutest, pidevalt uuenevaid internetiressursse uurides, suhtlemisel Eesti astroloogidega ja tegeledes avastusliku astrodraamaga. Katrin on majandusharidusega. Lemmikautoriks astroloogia alal on Steven Forrest.