Uudised


Musta kuu töötuba 14.11 kell 13.00

10.11.2015
Eesti Astroloogia Instituudil on väga hea meel teadustada, et lõpuks tuleb meile töötuba läbi viima Tiina Varatalu.
 
Müstiline Must Kuu ehk Lilith – see punkt on meist igaühe horoskoobis, aga mitte igaüks ei oska seda tõlgendada. Astroloogia Instituudi töötoas 14. novembril avab Musta Kuu tagamaid Eesti seni kõige põhjalikuma Musta Kuu käsitluse autor Tiina Varatalu.
 
“Must Kuu - see lihtsalt ei pääse „päikese alla”, vaid areneb ja kasvab varjus ja hakkab saama varjunägusid. Nendes nägudes on sel juhul tumedust, eemalehoidmist, pettumust, võib-olla väljakutset, plahvatusohtlikkust, eraldatust, kohatuid reaktsioone. Temast saab justkui meie salajane omadus, mille pärast me oleme ülitundlikud, mille vangisolek meid piinab, aga mille avalikuks tulemist me kardame. See kõik tõmbab aga tugevasti tähelepanu just sellele punktile, ja on ju teada, et kus on su tähelepanu, seal on su jõud. Nii muutub see punkt ka ülimalt magnetiliseks ja neelates tohutult tähelepanu, kasvab omakorda jõudsasti. Selsamal põhjusel kutsutakse teda mõnedes allikates ka sünnikaardi deemoniks. Sel juhul plahvatab kogu see ülitundlikkus, pettumus ja allasurutus välja ja kipub endale eluruumi looma justkui mingi haigus või ebakõla. See on ka põhjus, miks Musta Kuud nii sageli negatiivseks peetakse ja kardetakse. Teiseks muutub Must Kuu oma sissepoole kasvaval teekonnal omamoodi „saatuse sõrmeks”, mis osutab meie olemuse keskmele. Temast saab justkui ülitundlik sisemine andur, mis aitab meil ülima tähelepanu ja tundlikkuse abil saada teadlikuks oma hingesügavustest.”
 
Töötuba toimub 14.11 kell 13.00 Eesti Astroloogia Instituudis Väike-Paala 1. (Novembris saab meile bussiga nr. 54 Estonia eest, trammid ei käi).
 
Põhjalikud astroloogiateadmised pole vajalikud, aga osalejad võiksid võtta kaasa või veel parem, saata ette meilile oma sünniaja, siis saab vajadusel teha kaardi ja vaadata, kus inimesel Must Kuu asub?
 
Töötoas osalemine 18 eurot, kohapeal sularahas 20 eurot. Meie ruumi mahutavus on piiratud, seetõttu palun võimalusel registreerida ennast saates lühikese e-kirja dekanaat@astroloogiainstituut.ee või kodulehelt leitava lingi kaudu www.astroloogiainstituut.ee/vastuvott.
 
Foto: Luis Royo